124555-2019 - ÄndringSverige-Kristianstad: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skelettlab Eslöv
Referensnummer: 2019-O000193
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av ett (1) skelettlab till Eslöv samt option på ytterligare ett (1) skelettlab för fri placering inom Region Skåne.