Uppdraget omfattar klimatvårdsrehabilitering för vuxna med reumatisk sjukdom, barn med reumatisk sjukdom, vuxna med neurologisk sjukdom eller skada samt vuxna med psoriasis.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85100000 Hälsovårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen