124638-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster – Forskningsstöd, kvalitetsregister
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelForskningsstöd, kvalitetsregister
BeskrivningUpphandlingen omfattar tillhandahållande av tjänster samt kunskapsstöd inom forskningsstöd, projektledning och processutveckling.
Intern identifierareUPPH2026-00028
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 73200000 FoU-rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000