124642-2023 - ÄndringSverige-Motala: Lokalt nät
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stadsnätsentreprenör
Referensnummer: UH-2022-41
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32410000 Lokalt nät
II.1.4.
Kort beskrivning
Installation, service och felavhjälpning av Motala kommuns fibernät.