2. Förfarande
Förfarande
Titel: Appbaserat kundgränssnitt
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av en modern och framtidssäker mobilapplikation (”Energiappen”) som ska komplettera Beställarens befintliga digitala kanaler, såsom webbportal och kundservice.
Intern identifierare: 26/5
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000