2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputs 2026
Beskrivning: Upphandlingen omfattar fönsterputs till Kristianstads kommuns verksamheter.
Intern identifierare: KS 2026/157
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fönsterputs 2026