2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsutrustning och service
Beskrivning: Region Värmland har för avsikt att upphandla brandskyddsutrustning och service enligt upphandlingsdokumenten. Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer att förkastas. Region Värmland emotser ert anbud med intresse.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88313:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35111000 Brandbekämpningsutrustning, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning