Kompletterande upplysningar
Tilldelning inom respektive tjänsteområde/anbudsområde:
Avtalsområde 1 - Projektingenjör med nivå 1 kompetens.
2. Citec AB, org. nr 556605-7476
5. FVB Sverige AB, org. nr 556429-3743
Inom avtalsområde 1 inkom 10 anbud varav 7 från små- och medelstora företag. 0 anbud från annan medlemsstat eller från ett tredjeland.
Avtalsområde 2 - Avtalsområde 2 - Projektingenjör med nivå 2 kompetens.
2. Academic Work Technology AB, org. nr 556755-1303
5. Citec AB, org. nr 5566057476
Inom avtalsområde 2 inkom 13 anbud varav 10 från små- och medelstora företag. 0 anbud från annan medlemsstat eller från ett tredjeland.
Avtalsområde 3 - Projektledare inom bygg och anläggning med nivå 2 kompetens.
2. MCK Energiteknik AB, org. nr 556641-9981
5. Segula Technologies AB, org. nr 556245-1921
Inom avtalsområde 3 inkom 15 anbud varav 11 från små och medelstora företag. 0 anbud från annan medlemsstat eller från ett tredjeland.