124831-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Antikroppsanalyser klinisk immunologi och transfusionsmedicin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAntikroppsanalyser klinisk immunologi och transfusionsmedicin
BeskrivningUpphandling av instrument samt förbrukning av Antikroppsanalyser klinisk immunologi och transfusionsmedicin
Intern identifierare2025-O000901
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000