Denna upphandling ska leda till ett ramavtal som tecknas med en leverantör för leverans av Elenergi.
Inbjudan:
Falkenbergs Vatten och Renhållning AB inbjuder intresserade Leverantörer till anbudsgivning avseende leverans av fysisk el.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen