12493-2019 - ResultatSverige-Vänersborg: Utbildningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildning inom förändringsledning RS 2018-02958
Referensnummer: RS 2018-02958
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av utbildningstjänst inom förändringsledning med Wallbreaker som stöd
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80510000 Specialutbildning, 80532000 Chefsutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen