Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning, 90630000 Isröjning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: Järfälla kommun