125036-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Björbo – DIS Projektledare Allmän järnväg och uppställningsytor, inhängande och belysta, i anslutning till dessa för civil beredskap
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Björbo – DIS Projektledare Allmän järnväg och uppställningsytor, inhängande och belysta, i anslutning till dessa för civil beredskap
Beskrivning: Avrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Projektledare Järnväg allmän
Intern identifierare: KOM-419752
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Bygg- och projektledare väg/järnväg Björbo Framställan regeringen om att färdigställa upplag för materiel Fordons resurser.
Intern identifierare: Björbo – DIS Projektledare Allmän järnväg och uppställningsytor, inhängande och belysta, i anslutning till dessa för civil beredskap