See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursbekämpning, ramavtal
Beskrivning: Ramavtalet ska tillgodose Enköpings kommuns behov av skadedjursbekämpning. Ena Energi AB är avropsberättigade.
Intern identifierare: TF2024/203
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000