See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utvärdering av forsknings- och innovationsprojekt inom det regionala utvecklingsuppdraget
Beskrivning: Uppdraget innebär att utvärdera forsknings- och innovationsprojekt (FoI-projekt) beviljade av Region Norrbotten mellan 2019–2022.
Intern identifierare: 24/7
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000