125298-2020 - ÄndringSverige-HUDDINGE: Installation av sprinklersystem
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tomtbergskolan: Sprinklerinstallationer
Referensnummer: HS/2019:199
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45343230 Installation av sprinklersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Sprinklerinstallationer vid om- och tillbyggnad av Tomtbergaskolan i Huddinge kommun.