125325-2023 - ÄndringSverige-Östersund: Finansiell leasing
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bilpoolstjänst 2022
Referensnummer: Af-2022/0037 3607
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66114000 Finansiell leasing
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsförmedlingen avser att upphandla en bilpolstjänst.