125385-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Reparation och underhåll av hissar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillsyn, skötsel och avhjälpande underhåll av lyftanordningar
Referensnummer: RS/212652
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling för att täcka regionens behov av tillsyn, skötsel och avhjälpande underhåll av lyftanordningar.