125454-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Systemtjänster och tekniska konsulttjänster – Upphandling kontrakt systemuppgradering styrsystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling kontrakt systemuppgradering styrsystem
BeskrivningSystemuppgradering styrsystem. Upphandlingen avser ett avtal som ska tillgodose Käppalaförbundets behov av uppgradering av kontroll- och styrsystemet 800xA under 2026.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001