See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare Byggnadsverk/bro Ostlänken
Beskrivning: Resurskonsult 1 st Projektledare ( Byggnadsverk/bro) ska verka inom Program Ostlänkens projekt Gerstaberg i vilket vi projekterar bygger Ostlänkens anslutning till dagens Västra Stambana i mellan Södertälje-Järna.
Intern identifierare: KOM-418017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektledare Byggnadsverk/bro Ostlänken