Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av brandredskap och rökluckor
Referensnummer: 20/137
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun upphandlar ramavtal för service, underhåll och översyn av brandredskap och rökluckor.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45343100 Brandsäkringsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen