125627-2023 - ResultatSverige-Norrköping: Verktygsmaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Laserskärare till anstalten Kumla
Referensnummer: 2023-462
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42600000 Verktygsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Beskrivning av upphandlingen
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42610000 Verktygsmaskiner som drivs med laser och fleroperationsmaskiner
II.2.4.