2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Handläggare Barn och unga
Beskrivning: Avropet gäller Tierps kommun, handläggare till Barn och Unga. Omfattning 100%, ca 4 månader, med start så snart som möjligt med eventuell förlängning Offererad handläggare kommer att arbeta i utredningsgruppen som ingår i Barn och ungdomsenheten, som arbetar huvudsakligen med genomföringen av utredningar enligt BBIC på barn och ungdomar mellan 0 - 20 år.
Föregående meddelande: 356951-2019
Intern identifierare: 2021-98
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000