2. Förfarande
Förfarande
Titel: Executive coaching till AP7
Beskrivning: Upphandlingen avser tjänster inom Executive Coaching för strategiska chefer i AP7:s verksamhet. Tjänsterna omfattar bland annat: • målstyrd utveckling av strategiskt ledarskap, • stöd i svåra ledarskapssituationer, • metodstöd för att stärka organisatorisk robusthet, • kontinuerlig reflektion, uppföljning och förfining av arbetssätt. Upphandlingen genomförs som ett selektivt förfarande enligt 6 kap. LOU.
Intern identifierare: 2026/20
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000