125776-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Teknisk konsult: kostnadsberäkningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknisk konsult: kostnadsberäkningar
BeskrivningUpphandlingen omfattar Teknisk konsult: kostnadsberäkningar. Ramavtal med max tre (3) leverantörer kommer att tecknas.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119321:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning