125872-2023 - ÄndringSverige-Norrköping: Reparation och underhåll av skepp
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Varvsunderhåll på arbetsfartyget Scandica
Referensnummer: 22--05688
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50241000 Reparation och underhåll av skepp
II.1.4.
Kort beskrivning
Svenska Sjöfartsverket (SjöV) ger Er tillfälle att lämna anbud angående årlig varvsöversyn samt utförande av diverse övriga arbeten på arbetsfartyget Scandica.