125878-2023 - ÄndringSverige-Ängelholm: Etanol
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kolkälla till reningsverket
Referensnummer: KS 2022/591
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24322220 Etanol
II.1.4.
Kort beskrivning
Kolkälla till reningsverket Ängelholms kommun