2. Förfarande
Förfarande
Titel: High resolution mass spectrometer
Beskrivning: This procurement concerns a high‑resolution mass spectrometer (LC-HRMS) system for the SciLifeLab National Facility for Exposomics at Stockholm University.
Intern identifierare: SU-485A-0095-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38430000 Detektions- och analysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: High resolution mass spectrometer