See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevattning och grusning av vägar
Beskrivning: Grusning och bevattning av vägar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bevattning av enskilda vägar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97070:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Grusning av enskilda vägar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97070:Lot:2