2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänstepensionsrelaterade tjänster (Alternativ tjänstepension) till AP7
Beskrivning: Denna Upphandling avser att ersätta de tjänster som i dag tillhandahålls inom ramen för AP7:s Alternativ tjänstepension, Löneväxling och kompletterande försäkringslösningar.
Intern identifierare: 2026/21
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66500000 Försäkrings- och pensionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000