Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Study-abroad courses
Referensnummer: SU-165-0071-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80580000 Tillhandahållande av språkkurser
II.1.4.
Kort beskrivning
This procurement procedure concerns study-abroad language courses in French, Spanish, Italian and Portuguese. The suppliers will in collaboration with Romklass in each respective target language country – France, Italy, Portugal and Spain – teach courses in the mentioned subjects that are equivalent to those given at the Department.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80000000 Undervisning och utbildning, 80580000 Tillhandahållande av språkkurser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen