126150-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Tandimplantat
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dentala implantat.
Referensnummer: FTV/170024
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33132000 Tandimplantat
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av dentala implantat.