Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogsförvaltning av kommunägd skog II
Referensnummer: 0194-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning
II.1.4.
Kort beskrivning
Förvaltning enligt beskrivning av Karlstads kommuns skog.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning, 77231000 Skogsskötsel, 90712200 Strategisk planering för bevarande av skogsmiljön
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen