126201-2021 - ÄndringSverige-Trelleborg: Bank- och investeringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster, Trelleborgs kommun
Referensnummer: KS 2020/874
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66100000 Bank- och investeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun inbjuder till att lämna anbud på Banktjänster