126207-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling delprojektledare verksamhetsimplementationsstöd piloter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling delprojektledare verksamhetsimplementationsstöd piloter
BeskrivningBehov av verksamhetsnära projektstöd för 5G (VPS-5G) -projektet på Södersjukhuset (Sös).
Intern identifierareASN 2025-8539
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000