126224-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Enteral nutrition – Nutrition och livsmedel för barn
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNutrition och livsmedel för barn
BeskrivningUpphandling av nutrition och livsmedel för barn.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33692300 Enteral nutrition
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001