126240-2021 - ÄndringSverige-Bålsta: Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten på plats
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulter - Byggprojektledare/byggledare. Besiktningsmän KA-Kontrollansvarig
Referensnummer: UH-20-24967
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71521000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten på plats
II.1.4.
Kort beskrivning
XXXXXX