See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Uppdraget omfattar Polismyndighetens nationella behov av tryckeritjänster och hela kedjan från produktion och tryckning av fysiskt material (såsom broschyrer, mappar, affischer, mässmaterial, klistermärken mm) till tjänster som layout, efterbehandling samt distribution av det tryckta materialet.
Intern identifierare: A597.804/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 4. Blankettblock ordningsbot
Beskrivning: Blankettblock för föreläggande av ordningsbot vid olika ordningsförseelser.
Intern identifierare: 4. Blankettblock ordningsbot
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kommunikationsmaterial
Beskrivning: Exempelvis broschyrer, mappar, affischer, vykort mm
Intern identifierare: 2. Kommunikationsmaterial
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 5. SUB-linjal
Beskrivning: Linjal som delas ut till bland annat nyanställda poliser med information om särskilt utsatta brottsoffer (SUB).
Intern identifierare: 5. SUB-linjal
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 6. Dekaler och klistermärken
Beskrivning: Hjälmmärkning, dekaler och klistermärken
Intern identifierare: 6. Dekaler och klistermärken
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: 3. Mässmaterial
Beskrivning: Rollups, beachflaggor, mässbord, mässvägg mm.
Intern identifierare: 3. Mässmaterial