126340-2023 - ÄndringSverige-Göteborg: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: 114/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Vill ert företag få enskilda uppdrag eller är intresserade av ett längre samarbete med en förvaltning eller bolag inom offentlig sektor för kommunikationstjänster?
Nu genomför Förvaltningen för Inköp och upphandling en ramavtalsupphandling förkommunikationstjänster.
Låter detta som en intressant affär för er?
Välkommen att lämna anbud enligt anvisningar i detta Upphandlingsdokument!