See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Relative gravity meter
Beskrivning: Purchase of a relative gravity meter for use in Lantmäteriets (the Swedish mapping, cadastral and land registration authority) operation.
Intern identifierare: LM2023/066021
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38240000 Geofysiska instrument för gravitationsmätning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Qualification of tenderer
Beskrivning: Qualification of tenderer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Qualification Scope of work
Beskrivning: Qualification Scope of work
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Evaluation and prices
Beskrivning: Evaluation and prices