126543-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggmaterialrelaterade produkter – Bygg- och färghandelsvaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBygg- och färghandelsvaror
BeskrivningUpphandlingen omfattar bygg- och färghandelsvaror åt Kristinehamns kommun.
Intern identifierareTn/2025:24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44140000 Byggmaterialrelaterade produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24200000 Färgämnen och pigment, 44810000 Färger
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000