2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personal- och Lönesystem
Beskrivning: Arvika kommun och Eda kommun inbjuder er att inkomma med ansökan om att få lämna anbud, nedan kallad ansökan, i upphandlingen av Personal- och Lönesystem i enlighet med detta dokument med tillhörande bilaga 1 och 2.
Intern identifierare: Dnr 2025-201
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
Ytterligare klassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000