See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS avrop arbetsterapeut till hemtjänst västra Tierp
Beskrivning: Hemtjänst Västra söker arbetsterapeut på 80 - 100% den 2023-05-08 - 2023-09-30 med möjlig förlängning 2x4 månader.
Föregående meddelande: 436156-2020
Intern identifierare: 2023-43
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Arbetsterapeut Tierps kommun
Beskrivning: Avrop arbetsterapeut genom DIS
Intern identifierare: 1250733-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1250734-1