2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesi- & intensivvårdsart Tillägg 2025 SLL510
Beskrivning: Detta är en tilläggsupphandling över de positioner som inte kunde antas i huvudupphandlingen pga ej godkända eller inga inkomna anbud, även nytillkomna artiklar har kompletterats.
Intern identifierare: 25/18
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se Anbudsinfodran
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33170000 Anestesi och återupplivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000