126650-2018 - ÄndringSverige-Kristanstad: Trycksaker och tillhörande produkter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: 1703982
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tryckeritjänster för Region Skåne.
Upphandlingen är uppdelad i följande tjänster:
1. Marknads och informationsmaterial
2. Anslag för hållplatser och stationer (tidsprioriterad produktion), endast Skånetrafiken avropar denna tjänst
3. Värdetryck, endast Skånetrafiken avropar denna tjänst
4. Kampanjfoliering av bussar och tåg, endast Skånetrafiken avropar denna tjänst
5. Bussreklam, endast Skånetrafiken avropar denna tjänst