126655-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nationell säkerhetsupphandling
Referensnummer: 17/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Rikstäckande bevakning och säkerhetstjänster m.m