126676-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Linjebuss T o R Brommaplan-Lovön
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLinjebuss T o R Brommaplan-Lovön
BeskrivningFörsvarets radioanstalt (FRA) bjuder härmed in till upphandling avseende Linjebuss T o R mellan Brommaplan och FRA Lovön, vardagar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126459:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål