Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning, 92100000 Film- och videotjänster
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde