126719-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Restaurang- och serveringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förmedling av julbord
Referensnummer: SU FV-2.2.2-2543-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55300000 Restaurang- och serveringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Se underlag
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55500000 Matsalstjänster och catering, 79952000 Evenemang, 79954000 Festarrangemang
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen