See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service- och entreprenadavtal-Styr och reglersystem
Beskrivning: Service- och entreprenadavtal-Styr och reglersystem
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Styr och reglersystem
Beskrivning: Styr och reglersystem
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Styr-regler Siemens
Beskrivning: Service och entreprenadavtal Styr-regler
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Styr-regler Nordomatic
Beskrivning: Service och entreprenadavtal styr-regler
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Styr- regler Vesam
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Styr- regler Bastec
Beskrivning: Service och entreprenadavtal styr- och regler